Kontakt

adres:
Kino "Piast"
Cieszyn, ul. Ratuszowa 1
Tel.: (033) 852 04 26
e-mail: biuropiast@interia.pl 

 
 

 9 listopada 2008

  

 

24 marca kino "Piast" wznawia działalność!

Lars Von Trier, David Cronenberg, Atom Egoyan, Jane Campion, Chen Kaige, Aki Kaurismaki, Ken Loach, Takeshi Kitano, Andriej Konczałowski, Teo Angelopulos Claude Lelouch, Roman Polański, Wang Kar Wai, Wim Wenders, Bille August i filmy wielu innych światowej sławy reżyserów filmowych na pierwszych projekcjach
po zakończeniu prac remontowych i modernizacyjnych sali kinowej kina "Piast" w Cieszynie!!!

Burmistrz Cieszyna oraz załoga kina "Piast"
serdecznie zapraszają wszystkich miłośników X muzy
na projekcje filmu "KOCHAM KINO".
Będą to pierwsze projekcje filmowe w cieszyńskim kinie "Piast" po zakończeniu prac remontowych i modernizacyjnych sali kinowej.

 

ZAPRASZAMY NA SPECJALNY, PRZEDPREMIEROWY POKAZ FILMU

ZMIERZCH

Już w tym roku, w cieszyńskim kinie “Piast”, wielki filmowy hit zza oceanu, długo oczekiwana ekranizacja powieści Stephenie Meyer o miłości nastolatki do pięknego... wampira.

Zapraszamy we wtorek, 30 grudnia o godz. 20:00
Cena biletu: 16,00 zł. Bilety już do nabycia w kasie kina

UWAGA! Przed projekcją filmu nastąpi losowanie
prezentów – niespodzianek dla uczestników seansu


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Oficjalny Trailer

 

 

 | Kino na Granicy

30 kwietnia kino "Piast" nieczynne

   W dniach 1-3.05 w kinie "Piast" odbywać się będą projekcje w ramach Przeglądu Filmowego "Kino Na Granicy".

   Program przeglądu dostępny na stronie www.kinonagranicy.pl
 Wyniki Głosowania

 POLSKIE ORŁY 2007

Od 16 do 20 kwietnia w cieszyńskim kinie “Piast” będzie można obejrzeć filmy, które zwyciężyły w tegorocznej edycji Polskich Nagród Filmowych Orły 2007. W programie kinowym ponownie znajdą się takie tytuły jak: “Plac Zbawiciela”, “Jasminum”, “Statyści”, “Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i “Volver”. Dodatkowo przypomnimy też kinomanom film Romana Polańskiego “Frantic”, ze zdjęciami nagrodzonego Witolda Sobocińskiego – nagrodzonego w tym roku Orłem specjalnym, przyznanym za całokształt twórczości. W ten sposób spełnia się idea, która przyświecała powstaniu Orłów: promocja polskiego kina oraz powrót najlepszych polskich filmów na duży ekran. Dodatkowym magnesem dla widzów chcących zobaczyć powyższe filmy na dużym ekranie mogą być atrakcyjne ceny biletów i karnetów na wspomniany przegląd filmowy. Bilet na każdy film z cyklu Orły 2007 MOŻNA NABYĆ W KASIE KINA ZA JEDYNE 10,00 zł, A JUŻ ZA 30,00 zł MOŻNA NABYĆ KARNET UPRAWNIAJĄCY DO WSTĘPU NA WSZYSTKIE FILMY CYKLU

Karnety i bilety już w sprzedaży w kasie kina!

  UWAGA! Zmiana godzin projekcji!!!

W związku z dłuższym, niż uprzednio zapowiadano czasem projekcji filmu "300 Spartan" ulegają zmianie godziny projekcji tego filmu. W kinie "Piast" film "300 Spartan" wyświetlany bedzie w dniach: 23-26, 28, 31 marca oraz 1-5 kwietnia na seansach o godz.: 16:00; 18:15 i 20:30. 27 i 29 marca zapraszamy na seanse o godz. 15:00 i 17:00, natomiast 30 marca seanse rozpoczynać się będą o godz. 15:30; 17:45 i 20:00.
Za zmianę godzin projekcji serdecznie przepraszamy

 

 Wyniki Głosowania

  Są już znane wyniki głosowania publiczności na Najlepszy Film VIII Cieszyńskich Prezentacji Filmowych

W dniach 23 lutego do 1 marca 2007 odbyła się w naszym kinie VIII edycja Cieszyńskich Prezentacji Filmowych. Cieszymy się, że przegląd spotkał się z dużym zainteresowaniem pośród naszych widzów. Przed ostatnią projekcją wśród publiczności rozlosowane zostały upominki - książki i gadżety filmowe, a po zakończeniu ostatniej projekcji widzowie mogli wziąć udział w głosowaniu na najlepszy film przeglądu. więcej>>>
 

Archiwum wiadomości /stara strona/

29 listopada zakończyły się w kinie "Piast" pokazy w ramach VII Cieszyńskich Prezentacji Filmowych. Tradycyjnie już widzowie uczestniczący w pokazach wybierali najlepszy film przeglądu.

* *
* Oto wyniki głosowania:*
* 1. 9 KOMPANIA - zdaniem publiczności najlepszy film przeglądu
(11 oddanych głosów)*
* 2. ŚNIADANIE NA PLUTONIE (10 głosów)*
* 3. HAWANA - MIASTO UTRACONE (5 głosów)*
* 4. ŁUK (3 głosy)*
* 5. MARSJANIN MERCANO (1 głos)*
**
* Pośród widzów, którzy oddali swe głosy rozlosowane zostały
dwuosobowe wejściówki na dowolny seans w kinie "Piast".*

* Wejściówki otrzymują:*
* Pani Ewa Kocot-Dawid, Pani Katarzyna Ślęczka oraz Pani Dorota Ławniczak.*
* Wejściówki odebrać można w kasie kina "Piast"*
* Wszystkim widzom dziękujemy za udział w projekcjach oraz w głosowaniu.*

*Już teraz zapraszamy na kolejną VIII edycję Cieszyńskich Prezentacji
Filmowych, która odbędzie się wiosną 2007 roku.*

 

Zmiany!
Nastąpiły zmiany w repertuarze kina dotyczące godzin wyświetlania filmów "Happy Feet", "Strażnik" oraz "10 minut później: wiolonczela". Godziny zostały już poprawione.

Zaowiedzi!
Zaktualizowany został dział ZAPOWIEDZI - zapraszamy!


2012-01-26 Nowy repertuar
Dostępny jest już nowy repertuar (27.10 – 7.12.2006). Zapraszamy!


LISTOPAD Z HARRY POTTEREM
w kinie „Piast”

W cztery kolejne listopadowe weekendy zapraszamy do kina „Piast” wszystkich fanów i sympatyków HARRY`EGO POTTERA!


Oto jedyna, niepowtarzalna i być może ostatnia szansa obejrzenia wszystkich dotychczas sfilmowanych przygód nastoletniego bohatera na dużym, kinowym ekranie.

Program projekcji:
4 – 5.11 – godz. 14:30 – Harry Potter i kamień filozoficzny
11 – 12.11 – godz. 14:30 – Harry Potter i komnata tajemnic
18 – 19.11 – godz. 15:00 – Harry Potter i więzień Azkabanu
25 – 26.11 – godz. 15:00 – Harry Potter i czara ogniaCennik: 16,00 zł – karnet na wszystkie części filmu
(4 kolejne soboty lub 4 kolejne niedziele)
7,00 zł – bilet na dowolny film z cyklu

 


Informacja dla widzów biorących udział w losowaniu wejściówek do kina "Piast" na podstawie podpisanych biletów z seansu filmu "Jasminum"
(w dniu 31.08.2006)

14 września przed rozpoczęciem seansu o godz. 18:15 zostały wylosowane nagrody pośród widzów, którzy brali udział 31.08 b.r. w seansie filmu "Jasminum". Miło nam poinformować, że w naszej zabawie zechciało wziąć udział aż 70 osób.

W wyniku losowania nagrody w postaci karnetów na projekcje DKF "Fafik" w październiku 2006 otrzymują:
1. Tadeusz Kochaniewicz
2. Anna Mierzejewska

natomiast jednorazowe, dwuosobowe wejściówki na dowolny film wyświetlany w kinie "Piast" do 31 października b.r. otrzymują:
1 Marta Oskwarek
2 Aleksandra Mietła

Nagrody można odbierać w kasie kina

Gratulujemy zwycięzcom! Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, spontanicznie zorganizowanej na zakończenie cyklu "Magiczne lato w kinie "Piast".

 


UWAGA!
Zmiana we wrześniowym repertuarze DKF "Fafik"


Z przyczyn od nas niezależnych ulegają zamianie terminy wrześniowych projekcji w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Fafik".
W związku z zamianą seans z cyklu Mistrzowie Kina (Charles Chaplin) odbędzie się 21 września o godz. 20:15, natomiast projekcja filmu "Mistrz" będzie miała miejsce 28 września o godz. 20.15
Za wszelkie niedogodności związane z zamianą projekcji wszystkich widzów bardzo przepraszamy!
 


Zapowiedzi [02.09.2006]
Zaktualizowano dział zapowiedzi - zapraszamy!

DKF Fafik [31.08.2006]
W zakładce  DKF FAFIK dostępny jest repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego Fafik

DKF Fafik
Od 7 września, po wakacyjnej przerwie, wznawia swą działalność Dyskusyjny Klub Filmowy "Fafik". Na projekcje DKF zapraszamy co tydzień, w czwartki, ok. godz. 19.30. Szczegóły repertuarowe zamieścimy na naszej stronie w ciągu kilku najbliższych dni.

Aktualizacja i drobne zmiany na stronie
15 sierpnia nastąpiła reorganizacja na stronie i zaktualizowano również repertuar. Zapraszamy do ki

16 lipca 2006 - dodano nowy repertuar
W dniu dzisiejszym dodany został repertuar obejmujący dni 21.07 - 17.08 2006. Zapraszamy!

"Wakacyjne Kadry"
Do 16 lipca w Kinie Piast odbywają się pokazy filmów w ramach Festiwalu Filmowego "Wakacyjne Kadry. Szczegółowy program można znaleźć na stronie www.wakacyjnekadry.pl

"Uwaga!"

W dniach 17-20 lipca Kino Piast będzie nieczynne


Od 21 lipca zapraszamy na film Piraci z Karaibów 2 : skrzynia umarlaka
o filmie:

Kapitan Jack Sparrow musi spłacić zaciągnięty w dawnych czasach dług. Upomina się o to legendarny kapitan Davy Jones, porywacz ludzkich dusz. Jack ma szansę na ocalenie, jeśli odnajdzie tajemniczą Skrzynię Umarlaka (w której prawdopodobnie jest zamknięte serce Jonesa). Jack z wierną załogą wyrusza na poszukiwania. W swoje plany wciąga planujących małżeństwo Elizabeth Swann i Willa Turnera. Czasu nie ma wiele, a Jones, którego połowę twarzy pokrywają macki kałamarnicy i jego równie upiorni kompani pływający Latającym Holendrem, do cierpliwych nie należą. Po drodze Jack i jego towarzysze spotkają ojca Willa Turnera oraz straszliwego morskiego potwora, Krakena. Są też ścigani przez lorda Cuttlera, zaprzysięgłego wroga piratów.


Bogaty w wydarzenia filmowe zapowiada się maj w cieszyńskim kinie "Piast". Pośród filmów premierowych zapraszamy między innymi na "Straszny Film 4", prześmieszną parodię hollywoodzkich megaprodukcji (na naszym ekranie już od 21 kwietnia) oraz "Hi-Way" (premiera 5 maja), film "drogi, postoju i pobocza" zrealizowany przez członków kabaretu "Mumio". W kinie familijnym dominować będą klasyczne tematy. Najpierw zapraszamy na przygody Pinokia w animowanym filmie "Pinokio: przygoda w przyszłości", natomiast od 12 maja na ekranie kina "Piast" wyświetlany będzie film "Lassie" - wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca i psa. Nie zabraknie też w naszym kinie przeglądu filmowego. Tym razem zapraszamy na muzyczno-filmowe wieczory do kina "Piast" w dniach 19-21 maja. W związku z tym przeglądem już za kilka dni ogłosimy konkurs.
Zapraszamy do kina "Piast"!
 


Od 21 kwietnia rozpoczynamy wyświetlanie długo oczekiwanej, najnowszej parodii hollywoodzkich hitów filmowych, filmu p.t. "STRASZNY FILM 4" "Straszny film 4" w kinie "Piast" wyświetlany będzie w dniach: 21-26.04 - godz. 16:00; 18:00; 20:00
ZAPRASZAMY!


UWAGA!!!  NOCNY  MARATON  FILMOWY, p.n.:
NOC  GROZY  W  KINIE  „PIAST”
 Zapraszamy  w  piątek, 28 kwietnia – od godz. 21.00 więcej...


Nagrody w konkursie

Zakończony został konkurs, w którym zadaliśmy pytanie: "Która znana polska aktorka użyczyła głosu tytułowej postaci w filmie Czerwony Kapturek - prawdziwa historia. Chodziło oczywiście o Jolantę Fraszyńską. Wśród osób, które wzięły udział w konkursie rozlosowane zostały nagrody. Zestawy plakatów otrzymują: Dominika i Karina, natomiast dwuosobowe wejściówki na dowolny film do kina "Piast" wygrały: Danuta i Agnieszka. Wymienione osoby o sposobie odebrania nagrody powiadomione zostały za pomocą poczty elektronicznej. 

   Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie bardzo dziękujemy.

   Kolejny konkurs juz wkrótce!


PRZEGLĄD FIŃSKIEJ ANIMACJI

11 kwietnia 2006
godzina 19:15

więcej >>>

 


DKF Fafik zaprasza


Cieszyńskie Prezentacje zakończone

29 marca projekcją filmu "Zakochani widzą słonie" zakończyły się w kinie "Piast" VI Cieszyńskie Prezentacje Filmowe. Przed ostatnią projekcją wśród uczestników przeglądu rozlosowane zostały nagrody - upominki ufundowane przez kino "Piast" oraz organizatorów Przeglądu Filmowego: Kino Na Granicy. Z kolei po projekcji widzowie posiadający karnety mogli oddać swój głos na najlepszy film przeglądu. W głosowaniu uczestniczyło 35 osób.
Tytuł najlepszego filmu z zestawu VI Cieszyńskich Prezentacji Filmowych w głosowaniu publiczności otrzymał film prod. polskiej, p.t. "Jestem", w reż.: Doroty Kędzierzawskiej (13 głosów). Kolejne miejsca zajęły filmy: "Zakochani widzą słonie" (8 głosów), "Sophie School - ostatnie dni" (6 głosów), Czeski sen (4 głosy), oraz "Good Night and Good Luck" i Pani Zemsta" (po 2 oddane głosy na każdy z tych tytułów).

Wszystkim widzom uczestniczącym w naszym przeglądzie bardzo dziękuję.
Zapraszamy na kolejne, VII Cieszyńskie Prezentacje Filmowe - jesienią bieżącego roku.


UWAGA  KONKURS!    Już od 24 marca w kinie "Piast" rozpoczynamy wyświetlanie filmu p.t.: "Czerwony Kapturek - prawdziwa historia". To opowieść animowana komputerowo utrzymana w tonie słynnego "Shreka", okraszona doskonałymi, wręcz prześmiesznymi dialogami. Film opracowany jest w polskiej wersji językowej i właśnie tego opracowania dotyczy nasz konkurs. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Która aktorka użyczyła głosu tytułowej postaci w polskiej wersji filmu "Czerwony Kapturek - prawdziwa historia"? Odpowiedzi prosimy nadsyłać mailem na adres: biuropiast@interia.pl w terminie do 07.04.2006. Wśród osób biorących udział w konkursie rozlosujemy 2 dwuosobowe wejściówki na dowolny film wyświetlany w cieszyńskim kinie "Piast" w kwietniu lub w maju oraz dwa zestawy plakatów do filmów prezentowanych w kinie "Piast" w marcu i kwietniu b.r. O wygranej poinformujemy wysyłając maila na adres, z którego nadeszła do nas odpowiedź.
   Powodzenia! 

 

Zapraszamy

Witamy na stronie Cieszyńskiego Kina, na tej witrynie znajdować się powinno wszystko to co dotyczy seansów prezentowanych przez kino. Znajdą się również inne ważne informacje związane z naszą działalnością.

Kontakt z kinem: biuropiast@interia.pl

 
    Strony o filmach

KINOMANIAK
FILMWEB
ONET.PL FILM
WP FILM

INTERIA FILM

Festiwale:
Nowe Horyzonty
Kino na Granicy

 

 


Kino “Piast” ● ul. Ratuszowa 1 ● 43-400 Cieszyn ● tel./fax (33) 85 204 26 ● e-mail: biuropiast@interia.pl
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową kina “Piast”
www.kinocieszyn.prv.pl

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kasa kina otwierana codziennie pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej projekcji i czynna do momentu rozpoczęcia projekcji ostatniej.
UWAGA! Kierownictwo kina zastrzega sobie prawo zmian w repertuarze
*- na film oznaczony gwiazdką wstęp tylko dla posiadaczy karnetów DKF “Fafik”. Karnety do nabycia w kasie kina
Filmy przystosowane wyświetlane w systemie DOLBY STEREO
UWAGA! Prowadzimy przedsprzedaż biletów z trzydniowym wyprzedzeniem!
© Copyright 2007 SupremeTemplates.com © crasher1977@o2.pl
All Rights Reserved.